Tıkanıklık Giderme

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Sizlerde Ersoylar Tesisat güvencesiyle kaliteli ve hızlı hizmetlere ulaşmak, garantili çözümlere sahip olmak istiyorsanız kısa vadeli çözümlere değil, profesyonel ekipleriyle hizmet veren firmamıza yönelmeli ve uzun vadeli çözüme kavuşabilirsiniz.

 

Gider boruların üzerinde yaşanan sorunlardan biri de tıkalı pimaş açma işlemidir. Aslında bir marka ismi olan pimaş, günümüzde evsel atıkların kanalizasyon sistemine aktarılmasını sağlayan borulara verilen isimdir.

Pimaş borularındaki tıkanıklığı açmak dikkat ve profesyonellik isteyen mühim bir tesisat işidir. Tuvalet pimaşları tuvalet kâğıdı, ıslak mendil gibi sebeplerden dolayı tıkanma olmaktadır. Diğer sebeplerden biride temizlik sonrası suyun içinde unutulan toz bezlerinin yanlışlıkla su ile tuvalet, giderine dökülmesinden dolayı tıkanıklık yaşanmaktadır.

Mutfak pis su tesisatı su ile birlikte borulara giden yağ ve yiyecek artıkların bir noktada birikmesi ile tıkanabilmektedir. Tıkanıklık açma işlemi için daima kurumsal firmalarla çalışılmalıdır.

Ehliyetsiz kişiler tarafından açılmaya çalışan gider borusu tıkanıklıkları başınıza dert olabilir.

Tıkanıklığın tam yerini tespit etmeden açmaya çalışan kişiler, sadece kimyasal ve tazyikli su basarak kirli su taşkınlarına sebep olabilir. Bu işlem sırasında borularda çatlamalar,  kırılmalar olabilir. Sızan kirli su, yeni tadilat masraflarına ve komşu dairelere sızıntıya sebep olabilmektedir.

Hâlbuki günümüzde modern teknolojinin sağladığı imkânlar sayesinde artık kırmadan kanal açma imkânı sunulmaktadır.

Firmamız kameralı robotla tıkanıklık açma işlemini deneyimli ekiplerimizle kırıp, dökmeden titizlik içerisinde gerçekleştirmektedir.

Ersoylar tesisat yılların deneyimi ile teknolojik cihazların sağladığı kolaylık ve uzman kadrosuyla kaliteli hizmet sunmaktadır.

Eski yöntemlerden uzak çözümler sunan firmamız robotla ve aparatlarıyla titizlik içerisinde pis su tesisat hattına zarar vermeden çözüm sunmaktadır.