Logar Açma

Kaliteli tesisatçı bulmanın zorluğu, yetersiz ekipmanlara sahip ve düşük performans gösteren kişiler, muhtemelen herkesin karşılaştığı bir problem olmasa da maalesef, birçok ev ve iş yeri sahibi tarafından karşılaşılmış gerçektir.

Piyasada her türlü soruna müdahale edebileceğini iddia eden kişiler, sahip olmadığı teknolojik ekipmanlar sebebiyle 20 sene öncesinden kalma tekniklerle evinizi inşaat alanı görüntüsüne dönüştürebilir.

Tıkanıklık açma sorunlarınıza kesin çözüm için profesyonel ve kaliteli hizmet veren kurumsal firmalarla çalışılmalıdır.

Tıkalı pimaş açmaya çalışırken bir de kırılan borulardan dolayı tadilat işlemleriyle uğraşmak zorunda kalırsınız.

Günümüz teknolojik cihazlarla en ufak kırma, dökme işlemine gerek duymadan tüm boru ve giderleri açmak mümkündür. Kameralı robotla tıkanıklık açma işlemi deneyim ve bilgi gerektiren bir işlemdir, uzman ekiplerimiz sorunu kamerayla görüntüleyip, robotla müdahale edebilmektedir.

Sektörde yıllardır hizmet veren firmamız Ersoylar Tesisat profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla garantili, kaliteli hizmetin adresidir.

Banyo gideri tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, mutfak gideri tıkanıklığı, binalarda ortak kullanılan ana pimaş tıkanıklığı, logar tespiti ve kanal açma gibi içinden çıkılması güç problemler için kaliteli hizmet sunmaktadır.

Zamanla yanlış kullanımdan veya usta hatalarından dolayı pi su giderlerinizde tıkanmalar görüle bilir.

Günümüzde kullanılan cihazlarla kısa zaman içinde uzman ekiplerimizle ve aparatlarımızla tıkanıklıklar giderilmektedir.

Pimaşların uzun ömürlü ve sorunsuz olması için tesisat yapılırken doğru montaj yapılmasının yanında doğru kullanım gerekmektedir.