Kırmadan Tıkanıklık Açma

Günümüzde sık yaşanan sorunlardan biriside tıkalı pimaş, tıkanıklık açma işlemi yanlış bilgilendirmeden dolayı mülk sahiplerinin ne olduğunu anlamadan kırma işlemi yapılmaktadır.

Öncelikle pimaş nedir?

Sorusuna cevap vermek gerekirse kısaca; küvet, lavabo ve umumi tuvalet gibi atık suların gittiği boru olan pimaş, kanalizasyon ile köprü görevi kuran en önemli kısımlardan birisidir.

Özellikle sıcak havalarda tıkanmanın yanı sıra pis bir koku da oluşması görüntü kirliliği ile birlikte koku sebebiyle ekstra bir rahatsızlık verecektir.

Profesyonel yöntemler

cihaz kullanmadan kanal açma pimaşa zarar verir, yeni pimaş masrafı dışında size bir de kırıp dökme ve yeni fayans, tuvalet tadilatı gibi masrafları çıkarır.

Özellikle büyük ortamlardaki mutfak giderleri daha çabuk tıkanmaktadır. Kalabalık daireli sitelerde de tuvalet tıkanıklıkları çok fazla görülür.

Tıkanıklık pimaş açma işlemi ehliyetsiz kişilerce yapılması halinde geri dönüşümü olmayan tadilatlara sebep olmaktadır.

Firmamızın kullanmış olduğu robot teknolojisi sayesinde tıkanıklığı tespit ederek, modern açma aparatları ile hem gider borusuna zarar vermeden kırmadan hem de etrafı kirletmeden bu sorunu çözmekteyiz.

Tıkanıklık açma işlemi için gerekli ekipmanlara sahip ve kurumsal firmalarla çalışmalısınız.  Firmamız kullanmış olduğu son sistem teknolojik robotlar ile hiçbir yere zarar vermeden robotla tıkanıklık açma hizmeti sunmaktadır.

Pis su gider borularında oluşan her türlü tıkanıklık problemine mümkün olan en kısa sürede müdahale eden ekipleri ve ekipmanlarıyla müsait olduğunuz gün ve saatte sorunu çözüme kavuşturacaklardır.

Banyo gideri tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, mutfak gideri tıkanıklığı, binalarda ortak kullanılan ana pimaş tıkanıklığı, logar tespiti gibi içinden çıkılması güç problemler için bize ulaşın kaliteli hizmet alın.