Kırmadan Pimaş Açma

Tuvalet tıkanıklığı, banyo gideri, lavabo tıkanıklığı, mutfak gideri tıkanıklığı, binalarda ortak kullanılan ana pimaş tıkanıklığı, logar tespiti gibi içinden çıkılması güç problemler için bize ulaşın kaliteli hizmet alın. İstanbul’un bütün ilçeleri, semtlerine ve Bakırköy ilçemize haftanın 7/24 saat tam donanımlı araçlarımızla, deneyimli ekiplerimiz ve ekipmanlarımızla kaliteli, hizmet sunmaktayız.

Daha çok eski binaların atık su giderlerinde yaşanan tıkanıklık son sistem kameralı robotlarla müdahale edile bilmekteyiz.

Pimaş açma işleminde Profesyonel yöntemler kullanılması sizi gereksiz pimaş yenileme ve yüksek maliyetli tadilat işlerinden kurtarmaktadır.

Tıkalı pimaş kamera ile görüntüleyerek, sorun tespitinden sonra robot yardımıyla tıkanıklık açma işlemini gerçekleştirilmektedir.

İşinin ehli olan ekiplerimiz atık su gideri borularında tıkanmaya sebebiyet veren maddeleri keşfedip pimaş tıkanıklığı açma robotuyla olaya müdahale ederler. Mutfak lavabosu atık yemek artıklarından ve yağların bir noktaya birikmesiyle tıkanmaktadır.

Marketten aldığınız lavabo açıcıları sadece lavabo giderinize bağlanan sifonun içini temizler, Asıl sorun sifonun bağlandığı pimaşın yani gideriniz tıkanmış olmasıdır. Temiz ve pis su tesisatı konusunda teknolojik gelişmeleri sürekli yakından takip eden bir firma olarak, her geçen gün yenilenen ve gelişen ekipmanları bünyemizde bulundurmaktayız.

Kameralı robotla tıkanıklık açma işlemi sırasında çevre hiçbir şekilde kirlenmeden işlem sağlanmaktadır. Ev ve işyerlerinizde yaşanan tıkanıklık sorunu için deneyimli ve kurumsal firmalarla irtibata geçmeniz, sizi menfaatinize olacaktır.