Kanalizasyon Temizliği

Kanalizasyon Temizliğinin Yapılması
Kanalizasyon sistemleri evimizin gider borularından akıp kendi haznesine hapseder. Bu kanallara gider borularından ne kadar derin ve hızlı akarsa o kadar az tıkanma meydana gelmektedir.

Kanalizasyonun içindeki eğim ne kadar az olursa o kadar iyi olmaktadır. Bu eğim suyun daha basınçlı olmasını sağlayacaktır ve daha hızlı akış sağlayacaktır. Eğim olmasaydı çekim kuvvetinden kanal yarar sağlayamazdı.

Eğim olursa eğer kanal sistemi akışı yer çekimiyle birlikte daha çok verim sağlayacaktır. Kanalizasyon tıkanıklıkları mevsimsel olarak değişmektedir. Kış günlerinde yağmur ve karın yağmasıyla birlikte afetler kaçınılmazdır. Borular döşenirken bazı maddelerin borulara kaçmaları, yağmur sularının kanalizasyona taşıdığı yapraklar ve çöplerden, yanlış boruların döşenmesi yüzünden kanalizasyonda tıkanıklık meydana gelmektedir.

Bu tıkanıklık yüzünden kanalizasyon taşma yapar ve sokakları mahveder. Evinizde ve iş yerinizde de tuvaletten geri tepip mekânınızda kötü sonuçlara sebebiyet verebilir. Halılarınız ıslanabilir, fayansların hasar görebilir, parkeleriniz şişme yapabilir. Bu olumsuzluklarla karşılaşmamak için zamanında önlem almanız gerekmektedir. Sel basması yetmezmiş gibi bir de kötü kokularla ruhunuz daralabilir.

Kanalizasyon işlerinde ihmal konusu yüksek olmakla beraber yardım alacağınız firmayı ya da tesisatçıyı çok iyi seçmelisiniz. Bir tesisatçıdan yardım alırsanız eğer olumlu bir sonuç alamamakla beraber doğuracağı sonuçlara da katlanmanız gerekecektir.

Tesisatçıların çoğu işini sevmeyerek ve bilmeyerek yapmaktadırlar. Üstelik evinize ya da iş yerinize hiçbir teçhizat getirmeden küçük bir çantayla geliyorlar ve o çantadaki aletlerle bu işten sıyrılacaklarını zannediyorlar.

Biz Ersoylar Tesisat olarak tam takır malzemelerimizle yanınıza geliyoruz ve donanımlarımıza son derece güveniyoruz.

Cihazlarımız yurt dışından gelmiştir. İleri teknolojiyi çok yakın takip etmekteyiz ve size en doğru hizmeti vermek için bu cihazları getirttik. Çok pratik olmasının yanı sıra oldukça da hızlı ve kolay bir biçimde işimizi kolaylaştırmıştır.

Eğitimli personellerimiz ve işini severek yapan ekiplerimiz son derece işlerini itinayla yapmaktadırlar. Eğer öyle olmasaydı siz de zararlı çıkardınız bu durumdan bizde zararlı çıkardık. Seçimlerinizi iyi yapın ve bu durumdan kolaylıkla kurtulun.