Kanalizasyon Açma

Pis su tesisatı üzerinde sık yaşanan sorunlardan birisi de pimaş tıkanıklığıdır. Tıkanıklık açma kendi yöntemlerinizle zorlu, yorucu, sağlıksız ve hatta çoğu zaman başarısız olabilir.

Tıkalı lavaboları açma adına marketlerde bulunan tıkalı lavabo açıcı özelliğe sahip kimyasal ilaçlar kesin çözüm olmasa da hemen hemen herkesin denediği çözümdür.

Bu kimyasallar asit özelliği taşıdığı için cilde, göze teması kesinlikle olmamalıdır, Bu yöntemi kullanırken elinize eldiven giymelisiniz ve kesinlikle solunum yollarınıza zara verebilir bunun içinde maske kullanmalısınız.

Tıkalı pimaş açmak için üretilen kameralı robotlar günümüzde en pratik ve en yaygın yöntemlerden biridir. Deneyim ve teknoloji birleşince mükemmele yakın sonuçlar alınmaktadır.

Kameralı Robotla tıkanıklık açma pimaşlara zarar vermediği gibi işlem uygulanan ortamda hiç bir yer kirlenmemektedir.

Eski usul kırıp, dökme işlemine gerek olmadan pimaş içerisindeki sorunları kameralarla görüntüleyip problemin, içeriğine göre uzman ekiplerimiz çözüm üretilmektedir. Banyo gideri tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, mutfak gideri tıkanıklığı, binalarda ortak kullanılan ana pimaş tıkanıklığı, logar tespiti gibi içinden çıkılması güç problemler için kaliteli hizmet sunmaktadır.

Daire ve işyerlerinizde yaşanan tıkalı pimaş sorunları için kırıp, dökmeden teknolojik kameralar, robotlar, cihazlarla çözümler Ersoylar Tesisat tarafından siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Kanal açma işlemi gerekli ekipmanlara sahip olmayan kişilerce pimaşları kırıp yenileme adına gereksiz maddi külfetler oluşturulmaktadır.

Ersoylar Tesisat deneyimin ve teknolojinin bir çatı altında toplandığı adrestir. Randevu sistemiyle çalışan firmamız sizin uygun gördüğünüz saat ve gün içerisinde tesisat sorunlarınız çözümü için kaliteli hizmet sunmaktadır.