Kalorifer Tesisatı Temizliği

Temiz su kaçakları ve pis su tesisatları korkulu rüyanız haline geldiği gibi, aynı şekilde de kalorifer kaçakları da en korkunç durumlardan bir tanesidir.

Kalorifer tesisatlarınızda ki su kaçakları kombinizde olan barın basıncının sürekli olarak düşmesi sonucu anlaşılmaktadır. Gözle görülemediği için bakıldığı zaman tespiti yapılamaz ve nerede olduğunu öğrenebilmek için tesisat işleriyle uğraşan uzmanlar tarafından tespit edilmesi gerekmektedir.

Temiz su tesisatlarınızda ki kaçaklar, pis su tesisatındaki kaçaklar için Avrupa’da üretilen çözüm yöntemi olarak kullanılan ilaçlı kimyasallar kullanılmaktadır.

Bu kimyasal maddeler sayesinde kırmadan ve evinizi pisletmeden sorunlu olan bölgelerde borunun içine konulduktan sonra kaçağın sebep olan yerlerde kristalleşerek kaçağın olduğu bölgedeki delik kapatılmaktadır.

Bu işlemi yapmadan önce tesisatlarınızın temizlenmesi ilk basamaktır. Peteklerinizden neden verim alamazsınız?

Peteklerin içindeki pis su oluşumu, kireçlenme ve tıkanıklık yüzünden kaloriferlerinizden verim alamazsınız.

Bu sadece kaçak olduğu zamanlarda yapılması gereken bir durum değildir. Kaçak olmasa bile kaloriferlerinizden verim alabilmeniz için temizletmeniz gerekmektedir.

Peki, bunu ne kadar sıklıkla temizlettirmeliyim?

Kalorifer tesisatlarınızı 1 senede bir ya da 2 senede bir temizletmeniz sizin için verimli bir ısı olmasını sağlayacaktır.

Ersoylar tesisat olarak bu tesisat kaçaklarınızı %100 kapatabilmek garantisini size vermektedir. Dolayısıyla bu çözümler sayesinde evinizde hiçbir şey kırılmaz.

Sizde verdiğimiz bu hizmetlerden %100 garantimizden faydalanmak istiyorsanız hemen bizimle irtibata geçin.